hfh
09 آذر 1401 - 14:40

محفل ادبی هنری «امید حرم»  در حسینه ثارالله شهر یاسوج برگزار شد

یاسوج_  محفل ادبی هنری «امید حرم» ویژه گرامی داشت یاد شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ(ع) در حسینه ثارالله شهر یاسوج برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسئول قرارگاه شهید سلیمانی گفت: در این محفل بخش‌های متفاوتی از جمله شعر، پوستر، عکس و چند محور دیگر در رثای این شهدا پیش بینی شده بود که با استقبال مردم شهید پرور شهر یاسوج روبرو شدند.

کشواد جمالفرد ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران، افزود: این محفل ادبی از سوی قرارگاه شهید سلیمانی با مشارکت حوزه هنری، اداره فرهنگ و ارشاد و اداره تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان نیز، گفت؛ برنامه نمایشگاه و ورکشاپ یکروزه «امید حرم» به مناسبت بزرگداشت «شهیدان خوب» از شهدای تروریستی شاهچراغ در حسینه ثارالله شهر یاسوج برگزار شد.

محفل ادبی هنری «امید حرم»  در حسینه ثارالله شهر یاسوج برگزار شد

عبدالرسول شریفی افزود: در این برنامه که با حضور جمعی از مردم شهید پرور شهر یاسوج، هنرمندان و مسئولان استانی برگزار گردید، تعداد ۳۰ نفر از هنرمندان تجسمی عرصه گرافیک، نقاشی و خوشنویسی به هنرنمایی پرداختند.

شریفی با اشاره به آثار تولید شده متناسب با موضوع برنامه تصریح کرد: هنرمندان در این ورکشاپ یک روزه با موضوع شهدای تروریستی شاهچراغ بالاخص «شهیدان خوب» به تولید اثر پرداختند و با استقبال عمومی مواجه شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 890240